CRCW25122R21FKTG
MFR.Part #
CRCW25122R21FKTG
JLCPCB Part #
C1694390
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount