RNC50J1820DSR36
MFR.Part #
RNC50J1820DSR36
JLCPCB Part #
C3415548
Description
-65℃~+175℃ 100mW 182Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors