RN70C4703BBSL
MFR.Part #
RN70C4703BBSL
JLCPCB Part #
C1433749
Description
-65℃~+175℃ 470kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors