ERC50383K00BEEK500
MFR.Part #
ERC50383K00BEEK500
JLCPCB Part #
C3495955
Description
-65℃~+175℃ 100mW 383kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS