RNC50H2152BSRE731
MFR.Part #
RNC50H2152BSRE731
JLCPCB Part #
C3543970
Description
-65℃~+175℃ 100mW 21.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors