DZ23C39-E3-08
MFR.Part #
DZ23C39-E3-08
JLCPCB Part #
C6941201
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@29V 300mW 300Ω 37.05V~40.95V 39V 90Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS