DZ23C30-E3-08
MFR.Part #
DZ23C30-E3-08
JLCPCB Part #
C5627938
Description
1 Pair Common Anode 100nA@22.5V 28.5V~31.5V 300mW 30V 80Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS