BZX84C75-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C75-HE3-08
JLCPCB Part #
C6133198
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 255Ω 300mW 500Ω 50nA@52.5V 71.25V~78.75V 75V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS