DZ23C24-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C24-G3-18
JLCPCB Part #
C6028591
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@18V 22.8V~25.2V 220Ω 24V 300mW 80Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS