AZ23B18-G3-08
MFR.Part #
AZ23B18-G3-08
JLCPCB Part #
C5591509
Description
1 Pair Common Anode 100nA@14V 17.64V~18.36V 170Ω 18V 300mW 50Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS