DZ23C20-E3-18
MFR.Part #
DZ23C20-E3-18
JLCPCB Part #
C5681061
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@15V 19V~21V 20V 220Ω 300mW 50Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS