DZ23C24-E3-18
MFR.Part #
DZ23C24-E3-18
JLCPCB Part #
C5627914
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@18V 22.8V~25.2V 220Ω 24V 300mW 80Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS