DZ23C18-G3-08
MFR.Part #
DZ23C18-G3-08
JLCPCB Part #
C6234311
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@15V 18V 300mW 50Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS