DZ23C15-G3-08
MFR.Part #
DZ23C15-G3-08
JLCPCB Part #
C6189058
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@11V 15V 300mW 30Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS