RN55C1690BRSL
MFR.Part #
RN55C1690BRSL
JLCPCB Part #
C1797415
Description
-65℃~+175℃ 125mW 169Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors