DZ23C13-G3-08
MFR.Part #
DZ23C13-G3-08
JLCPCB Part #
C6028574
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@10V 110Ω 12.4V~13.65V 13V 25Ω 300mW ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS