RWR89S4120BSB12
MFR.Part #
RWR89S4120BSB12
JLCPCB Part #
C1486646
Description
-55℃~+250℃ 3W 412Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors