DFNA1002DT1
MFR.Part #
DFNA1002DT1
JLCPCB Part #
C1738319
Description
100mW 10kΩ 4 8 ±0.5% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS