GDZ33B-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ33B-G3-08
JLCPCB Part #
C7281285
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@25V 200mW 250Ω 250Ω 32.15V~33.79V 33V SOD-323 Zener Diodes ROHS