D55342E07B90E0RWS
MFR.Part #
D55342E07B90E0RWS
JLCPCB Part #
C4292951
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 90kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount