SG73S2BTTD1822F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1822F
JLCPCB Part #
C3957304
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS