D55342E07B111BRTI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342E07B111BRTI
Description
111kΩ 250mW ±0.1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS