ERL32560K00GKEB500
MFR.Part #
ERL32560K00GKEB500
JLCPCB Part #
C3381788
Description
-65℃~+175℃ 1W 560kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors