D332M29Z5UL6UJ5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D332M29Z5UL6UJ5R
JLCPCB Part #
C6010560
Package
Plugin
Description
3.3nF 500V 5mm 7.5mm Z5U ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS