S103M47Z5UN65J0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S103M47Z5UN65J0R
JLCPCB Part #
C6215185
Package
Plugin
Description
10nF 12mm 1kV 7.5mm Z5U ±20% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS