D332M29Z5UL63J5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D332M29Z5UL63J5R
JLCPCB Part #
C1625477
Package
Plugin,P=5mm
Description
3.3nF 500V 5mm 7.5mm Z5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS