TNPW120620K0BXCN
MFR.Part #
TNPW120620K0BXCN
JLCPCB Part #
C4224216
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount