RNC55H3830FMB14
MFR.Part #
RNC55H3830FMB14
JLCPCB Part #
C3418724
Description
-65℃~+175℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors