CWR26HK107JBHC
MFR.Part #
CWR26HK107JBHC
JLCPCB Part #
C1661356
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±5% 2915 Tantalum Capacitors ROHS