RN55D1151FBSL
MFR.Part #
RN55D1151FBSL
JLCPCB Part #
C3383982
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors