CW02C15R00JS70
MFR.Part #
CW02C15R00JS70
JLCPCB Part #
C1793193
Description
-65℃~+350℃ 15Ω 3.25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors