CW02C1R500JS70
MFR.Part #
CW02C1R500JS70
JLCPCB Part #
C1793486
Description
-65℃~+350℃ 1.5Ω 3.25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors