CW02C390R0JE70
MFR.Part #
CW02C390R0JE70
JLCPCB Part #
C1791030
Description
-65℃~+350℃ 3.25W 390Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS