RN60C1622FR36
MFR.Part #
RN60C1622FR36
JLCPCB Part #
C1773906
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors