RER75F3091RC02
MFR.Part #
RER75F3091RC02
JLCPCB Part #
C6386069
Description
3.09kΩ 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance