CW0108R000KE12
MFR.Part #
CW0108R000KE12
JLCPCB Part #
C1431746
Description
-65℃~+350℃ 13W 8Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS