RWR78S5360FRB12
MFR.Part #
RWR78S5360FRB12
JLCPCB Part #
C1459339
Description
-55℃~+250℃ 10W 536Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors