RN55E9312FBSL
MFR.Part #
RN55E9312FBSL
JLCPCB Part #
C1429836
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors