CW0105K600KE73
MFR.Part #
CW0105K600KE73
JLCPCB Part #
C3544753
Description
-65℃~+350℃ 13W 5.6kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS