SA48CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA48CA-E3/54
JLCPCB Part #
C3713246
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 48V 500W 53.3V 6.5A 77.4V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS