VX80170PW-M3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX80170PW-M3/P
JLCPCB Part #
C6025102
Package
TO-247AD
Description
1 Pair Common Cathode 170V 200uA@170V 40A 870mV@40A TO-247AD Schottky Diodes ROHS