CW0104R640KE733
MFR.Part #
CW0104R640KE733
JLCPCB Part #
C1816188
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.64Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS