ROX075330RJNELN
MFR.Part #
ROX075330RJNELN
JLCPCB Part #
C1464389
Description
-55℃~+180℃ 330Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS