Y0062612R000T9L
MFR.Part #
Y0062612R000T9L
JLCPCB Part #
C1478142
Description
-55℃~+125℃ 600mW 612Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS