CW01034R80KE733
MFR.Part #
CW01034R80KE733
JLCPCB Part #
C1816220
Description
13W 34.8Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS