CW01020K00KE12
MFR.Part #
CW01020K00KE12
JLCPCB Part #
C1439147
Description
-65℃~+350℃ 13W 20kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS