CW01025K00JS73
MFR.Part #
CW01025K00JS73
JLCPCB Part #
C1822498
Description
-65℃~+350℃ 13W 25kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors