CW01012R00JE12HS
MFR.Part #
CW01012R00JE12HS
JLCPCB Part #
C3579243
Description
-65℃~+350℃ 12Ω 13W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS