CW010121R0KE12
MFR.Part #
CW010121R0KE12
JLCPCB Part #
C1430374
Description
-65℃~+350℃ 121Ω 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS