RN65D2492FRSL
MFR.Part #
RN65D2492FRSL
JLCPCB Part #
C1405446
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors